Nezávislá analýza vyhodnotila společnost Informatica jako lídra v oblasti řešení typu “Master Data Management”.

Informatica je jedním ze tří dodavatelů, kteří nastavují vysoko laťku pro multiplatformová MDM řešení.

 
 

Společnost Informatica, vedoucí dodavatel software pro integraci dat, oznámila, že

čelní nezávislá výzkumná společnost Forrester Research Inc, umístila společnost Informatica na vedoucí pozici v “The Forrester Wave: Master Data Management Solutions, 11 2014”.

 

Kompletní report obsahující graf The Forrester Wave je dostupný na: http://www.informatica.com/us/multi-platform-mdm-forrester-wave/

 

Analytici z Forrester v reportu uvádějí, že "Informatica je jedním ze tří dodavatelů, kteří ukázali nejvyšší potenciál v oblasti multiplatformových MDM řešení".

 

Autorka a senior analytička Michele Goetz v reportu píše: “Dřívější implementace MDM postrádaly agilitu v reakci na nové potřeby správy master dat. Dnešní multiplatformová MDM řešení jsou pro změny koncipována. Umožňují organizacím implementovat strategie pro master data s prostorem pro růst nových potřeb, nových platforem a nároků na výkon”.

 

Report Forrester Wave for Master Data Management (MDM) poznamenává: “ Informatica rozšiřuje funkcionalitu své klíčové platformy, využité pro modelování, matching a správu master dat pro jakoukoliv doménu (zákazní, produkt, dodavatel,...), pro nové oblasti jako big data, cloud, mobilní aplikace a sociální identita. Navíc Informatica kladé více důrazu na rozvoj odvětvově specifických řešení a přináší zkušenosti v různých vertikálách. Tato specializace pomáhá zákazníkům propojit MDM rešení s okamžitým business přínosem.

 

Analytici Forrester v reportu také uvádějí: “Zákaznící, kteří si pořizují Informatica MDM, tak často činí z důvodu preference "out-of-the-box" aplikace, která řeší komplexní business procesy spojené se správou master dat. Navíc Informatica rozšiřuje datové domény MDM i mimo rámec typických domén jako jsou zdravotnictví, pojišťovnictví a finančnictví.”

 

Dennise Moore – vice prezident a generální ředitel divize Informatica Master Data Management řekl: "Zařazení do Forrester Wave for Mater data Management Solutions je pro nás velké uznání. Být vybrán mezi nejlepší v tomto hodnocení, založeném na expertních zkušenostech a postřezích od reálných zákazníků je opravdová výhra. Informatica MDM umožňuje našim zákazníkům akcelerovat implementaci MDM řešení, které okamžitě poskytuje business hodnotu a nabízí rychlý návrat investice (ROI)".

 

Informatica MDM využívá flexibilní, modelově řízený přístup k budování MDM řešení, které je v souladu s unikátními business požadavky zákazníků. Poskytuje konzistentní informace o subjektech a vztazích mezi nimi – ať se jedná o zákazníky, produkty, dodavatele, zaměstnance, aktivity nebo jiné typy master dat.
 
© 2010 INFA Partner, s.r.o