Informatica Cloud Spring 2014 podstatně zjednodušuje přístup ke komplexní integraci dat

Zvyšuje produktivitu díky vizuálnímu designu, který umožňuje řešit pokročilé požadavky integrace dat skrze cloudová i hybridní prostředí.

 
 

Společnost Informatica (Nasdaq:INFA), vedoucí nezávislý dodavatel software pro integraci dat, uvolnila novou verzi své cloudové datově integrační platformy, která zásadně mění přístup k integraci dat - Informatica Cloud Spring 2014.

 

Cloud Spring 2014 rapidně zlepšuje flexibilitu datové integrace:

 

  • umožňuje business i IT uživatelům rychle a jednoduše navrhovat sofistikované integrační procesy 100% v cloudu
  • průlom v real-time integraci aplikací, umožňující zákazníkům zvolit si typ provozu - v cloudu nebo lokálně.
  • revolučně rychlý návrat investice (ROI), díky znovupoužitelnosti designu, který je 100% přenosný mezi cloudovým, lokálním i hybridním prostředím.

 

“Informatica Cloud Spring 2014, díky novému nástroji Informatica Cloud Designer, zásadně mění přístup k integraci dat v cloudu” říká Ash Kulkami, viceprezident a generální ředitel divize Informatica Data Integration. “IT vývojáři mohou jednoduše metodou drag-and-drop vytvářet pokročilé scénáře pro integraci dat, zatímco pro business uživatele je k dispozici snadno použitelné samoobslužné webové rozhraní  – vše v rámci jednoho prostředí.”

 

Založeno na  Informatica Vibe Virtual Data Machine, řešení Integration Platform-as-a-Service (iPaaS) od společnosti Informatica zvyšuje flexibilitu integrace dat a urychluje vývoj integračních projektů díky unikátním vlastnostem Vibe - jednou vyvinutý design lze provozovat bez úprav na různých prostředích, jak v cloudu tak lokálně.

 

V reportu “January 2014 Magic Quadrant for Enterprise Integration Platform-as-a-Service “ uvádí Gartner (hlavní společnost provádějicí IT průzkum): “Díky stále se rozšiřující iPaaS funkcionalitě se více stírají rozdíly mezi klasickou a cloudovou integrační platformou. Zejména ve velkých organizacích iPaaS platformy často kooperují s integračním middleware. To vede k stále větší oblíbenosti hybridních integračních platforem, kombinujících iPaaS vlastnosti s tradičními on-premises integračními platformami. To umožňuje rozvíjet veřejné i privátní cloudová řešení, ICC integrační iniciativy; rapidní vývoj integračních procesů, atd.

 
© 2010 INFA Partner, s.r.o