Forrester hodnotí společnost Informatica jako dodavatele nejlepší Hybrid2 integrační platformy.

Informatica je lídrem v oblastech "Deep Integration", "Wide Integration" a "Cloud Integration".

 
 

Společnost Informatica (Nasdaq:INFA), vedoucí nezávislý dodavatel software pro integraci dat, dnes oznámila, že Forester Research Inc., čelní nezávislá analytická společnost, umístila společnost Informatica jako lídra všech oblastech hybridní integrace dat, hodnocených v "The Forrester Wave: Hybrid2 Integration Q1 2014".

V reportu Forrester je Informatica označena jako Lídr s největším skóre ve Forrester´s Hybrid2 Integration Wave – "Wide Integration" a "Cloud Integration". Informatica se také umístila jako lídr ve Forrester Wave pro "Internet of Things (IoT) Integration".

Kompletní report obsahující The Forrester Wave graf je dostupný zde:
http://www.informatica.com/us/hybrid2-integration-forrester-wave/

Forrester popisuje Hybrid2 integraci jako: “Koncept propojení on-premise a cloud integrace kombinovaný s middleware, B2B, BPM, správou komplexních událostí a bussines pravidly. Mezi klíčové vlastnosti Hybrid2 integračních platforem také patří kompletní správa metadat a možnost provozu v různých prostředích.”

V reportu se dále uvádí, že integrace dat v cloudu od společnosti Informatica – Informatica Cloud – má vysoké zastoupení na trhu, zejména při integraci dat mezi salesforce.com a lokálními (on-premise) ERP systémy. Na jednu stranu se jedná o snadno použitelné řešení založené na moderní CBI-agent architektuře, na druhou stranu nabízí obousměrné propojení na úrovni dat i metadat s enterprise nástroji, jako jsou PowerCenter, B2B Integrace, atd.

“Velice náš těší, že jsme byli společností Forrester vyhodnoceni jako lídr  ve všech Hybrid2 Integration Wave integračních oblastech, a věříme, že to vypovídá o kvalitě naší unikátní platformy spojující on-premise a cloud prostředí“ řekl Ronen Schwartz, viceprezident a generální ředitel Informatica Cloud. “Poskytujeme integraci dat, cloud integraci, B2B integraci, bussines process management (BPM) a API management, včetně zajištění  kvality dat a managementu master dat skrze všechny datové zdroje zákazníků. S Informatica Vibe virtual machine, která je základem jak Informatica Cloud tak on-premise řešení, mohou zákazníci vytvářet kompletní end-to-end integrační procesy a spustit je v cloudu, lokálně (on-premise), na platformě Hadoop nebo v dalších big data platformách a hybridních prostředích.“

 
© 2010 INFA Partner, s.r.o