Analytici Forrester umístili společnost Informatica jako lídra v oblasti Product Information Management (PIM)

Společnost Informatica (Nasdaq:INFA), vedoucí nezávislý dodavatel software pro integraci dat, dnes oznámila, že významná analytická společnost Forrester Reseach inc. umístila společnost Informatica jako lídra v "The Forrester Wave. Product Information Management (PIM) Q2 2014".

 
 

Průzkum Forrester vyhodnotil společnost Informatica jako lídra ve všech třech oblastech, ve kterých dodavatele hodnotí – rozsah aktuální nabídky, strategie a zastoupení na trhu. V oblasti rozsahu aktuální nabídky obsadila Informatica nejvyšší příčku. Kompletní report obsahující The Forrester Wave graf je dostupný zde http://www.informatica.com/us/forrester-wave-PIM/

Analytici Forrester v reportu uvádějí: “Informatica PIM je jedním z nejvíce komplexních řešení, zahrnující rovněž funkcionalitu pro řízení kvality, deployment a správu dat. Pokročilá vizualizace, komplexní katalogový management včetně dědičnosti objektů a  solidní funkcionalita pro řízení workflow pomáhají business uživatelům vytvářet, řídit a spravovat produktová data."

 

Forrester Wave for PIM dále uvádí “Informatica PIM workflow lze rozšířit o modul Informatica BPM (Business Process Management) a tím provázat produktový management s podnikovými procesy. Informatica PIM také umožňuje zachytávat události a zahrnuje detailní metadata o všech změnách v produktových datech.”

 

“Zákazníci volí řešení Informatica PIM zejména díky rozsáhlé funkcionalitě a podpoře multi-channel prostředí”.

 

Informatica PIM - master data platforma pro multi-channel obchodní společnosti - nabízí rozsáhlé a snadno použitelné řešení, kombinující robustní management produktových informací s podporou komplexní integrace dat, řízení kvality dat a data governance. S Informatica PIM spravují organizace centrálně všechna produktová data a zpřístupňují je konzistentně skrze všechny distribuční kanály. Zalistovat nového dodavatele, produkt nebo katalog je rychlé a cenově efektivní. Zákazníci využívající Informatica PIM řešení jsou schopni nabízet správný produkt správným kanálem ve správný čas.

 

Dennis Moore, viceprezident a generální ředitel divize Informatica Master Data Management, řekl: “Informace jsou klíčovým aktivem pro současné zákazníky, kteří potřebují znát daleko více než kdykoliv předtím. Umístění společnosti Informatica jako lídra v žebříčku Forrester PIM Wave je pro nás potvrzením správného cílení našich investic pro neustálou inovaci, podporující úspěch našich zákazníků v jejich podnikání."

 
© 2010 INFA Partner, s.r.o