2015


Gartner umístil společnost Informatica jako lídra v „2015 Magic Quadrant for Enterprise Integration Platform as a Service, Worldwide“

Společnost Informatica (Nasdaq:INFA), vedoucí nezávislý dodavatel software pro integraci dat, dnes oznámila, že Gartner umístil společnost Informatica na vedoucí pozici ve svém reportu  „2015 Magic Quadrant for Enterprise Integration Platform as a Service (iPaaS)“. V reportu, který byl publikován 23 března, se společnost Informatica umístila na nejlepší pozici v ,,Magic Quadrant for Ability to Execute”.

 
 

Report uvádí: “Integration platform as a service (iPaaS)” je cloud služba, která poskytuje platformu pro podporu integrace dat, aplikací a procesů, typicky zahrnující kombinaci cloudově založených aplikací, API rozhraní a on-premise systémů.

Analytici společnosti Gartner v reportu uvádějí: “Trendy směřující k přijetí iPaaS řešení ovlivní kažou organizaci využívající cloudově založené aplikace. Gartner předpokládá, že podnikové iPaaS budou nadále růst dvoucifernými čísly po dalších pět let, za předpokladu, že všechny organizace integrují aplikace a alespoň některé z nich využívají řešení v cloudu.”

Věříme, že naše vedoucí pozice v “Gartner Magic Quadrant for iPaaS” reflektuje několik tisíc zákazníků, malých i velkých společností, které využívají úspěšně software Informatica  pro podporu projektů integrace dat, procesů a služeb”, řekl Ash Kulkarni, vice-prezident a generální manažer společnosti Informatia v oblasti Cloud.”Svědčí o tom více než 130 miliard transakcí za měsíc provedených pomocí systému Informatica Cloud."

Kompletní report obsahující magický kvadrant naleznete zde:https://www.informatica.com/ipaas-magic-quadrant.html.  

 
© 2010 INFA Partner, s.r.o