Aktuálně

 

 • Prezentace CEO společnosti Informatica Sohaiba Abbasiho,
  kterou přednesl na konferenci Enterprise 2006 v říjnu v Sillicon Valley. Pojedná o tom, jak tato firma rozvíjela své podnikání tak, až se stala lídrem oboru, a jak dosahuje rekordních finančních úspěchů
 • Akcie firmy Informatica se obchodují na prestižním burzovním trhu NASDAQ Global Select Market
  Akcie firmy Informatica byly začleněny do nového prestižního výběru firem technologické burzy NASDAQ s názvem Global Select Market. Tento trh má na kotované firmy světově nejpřísnější požadavky, které jsou založené na striktních kritériích na finanční zdraví a likviditu firmy. Až doposud byla Informatica vedena na trhu NASDAQ National Market. K této změně došlo z toho důvodu, že NADSAQ od počátku července letošního roku přešla na klasifikaci obchodovaných akcií do tří úrovní - NASDAQ Global Select Market, NASDAQ Global Market a NASDAQ Capital Market. Do prvního z nich byla zařazena zhruba třetina nejúspěšnějších firem původně kotovaných na celkovém burzovním trhu NASDAQ, a to co do výnosů, tržního ohodnocení a likvidity, a také podle toho, jak odpovídají obecným pravidlům vyžadovaným touto burzou.
 • Čtyři pilíře výkonné celopodnikové integrace dat
  V následujícím článku, který byl v srpnu 2005 publikován ve zpravodaji DM Review Direct, se můžete seznámit s pohledem společnosti Informatica na podstatu výkonnosti v celopodnikových prostředích zajišťujících datovou integraci.
 • Přerod dřívějších ETL nástrojů v moderní datově integrační (DI) platformy
  Dnešní datově integrační platformy pokrývají širokou škálu integračních potřeb organizací a nabízejí funkcionalitu, která daleko přesahuje rámec původního ETL konceptu, tj. dávkové extrakce a transformace dat pro potřeby datového skladu. Současné DI platformy jsou schopny zabezpečit různorodé integrační projekty - od plnění datového skladu, přes datové migrace a synchronizace či aktualizace dat v reálném čase až po sofistikované aplikace pro Business Activity Monitoring. Více se dočtete v článku převzatého z časopisu Business Integration (PDF).
 • Informatica a Sarbanes-Oxley
  Přinášíme vám první z řady článků s tematikou amerického zákona Sarbanes-Oxley a skutečnosti, jak jeho splnění zajistila společnost Informatica.
 • Bezpečná integrace dat
  Časopis DM Review přinesl informace pojednávající o důležitosti zabezpečení v oblasti datové integrace.
 • © 2010 INFA Partner, s.r.o