O společnosti

O společnosti
Sídlo v ČR


Společnost INFA Partner, s.r.o

 

INFA Partner, s.r.o. je autorizovaným distributorem technologie společnosti Informatica pro Českou republiku a Slovensko. Kromě samotné distribuce zajišťuje rovněž technickou podporu k produktům Informatica, školení a profesionální konsultační služby, využívajíce zázemí společnosti Informatica Corporation.

Společnost INFA Partner, s.r.o. (dříve Sybase ČR) působí jako distributor technologie Informatica již 9 let a za tu dobu nasbíral unikátní soubor znalostí a zkušeností v oblasti managementu dat.

Společnost INFA Partner, s.r.o. má v ČR a SR řadu partnerů, kteří disponují vyškolenými experty na technologii Informatica a garantují profesionální implementační a projektové služby spojené s touto technologií.

 

INFA Partner, s.r.o.

Křenova 439/13 162 00 Praha 6


Tel:  +420 235 010 241

Fax: +420 235 010 240

E-mail: info@infapartner.cz

IČO: 27121526

DIČ: CZ 27121526

Společnost je vedena u rejstříkového soudu v Praze

pod spisovou značkou C 97890.

 

 

Implementační a konzultační partneři

Informatica dodává v České republice a Slovenské republice své produkty ve spojení s profesionálním know-how nezávislých implementačních partnerů. Nejvýznamnějšími partnery společnosti INFA Partner v České republice jsou v abecedním řazení tyto firmy: Accenture, Adastra, Asseco, Globtech, LogicaCMG, Neit Consulting, Ness, Profinit a Teradata.

Služby

Společnost INFA Partner, s.r.o. podporuje své osvědčené softwarové produkty nejrůznějšími službami, a to v oblasti školení, profesionální implementace a technické podpory.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2010 INFA Partner, s.r.o